VCh. ENITA VETŘELEC

"Enuška"

 

DÉMON VETŘELEC x ATLANTA VE ZNAMENÍ DRAKA

(23.2.2003 - 22.9.2017)

Enuška k nám zavítala z chs mé psí přítelkyně z Dobřichovic. Je to černě tečkovaná fena, dnes již veteránka, výborné povahy, skvělého rodokmenu se starými československými legendami (Vetřelec, Heliotrop, Rododendron, Plum Brandy, Plum Pudding). Dědečkem Enušky je Světový Vítěz ICh.T-Cart Eddie, babičkou ICh.Artemis pod Amerikou, která pro svoji vynikající povahu a vlohy, měla složeno mnoho vysokých záchranářských zkoušek. 

Enuška měla být jedna z chovných fen v naší chs. Bohužel byla jediná z vrhu BAER Unilat. Věnovala se naplno canisterapeutické práci, nejvíce u lidí i dětí s Dawnovým syndromem a Autismem. Za svého mladí byla také velice výstavně úspěšná, ale její hlavním posláním byla právě canisterapie. Po ukončení canisterapeutické práce získala mnoho vyskokých ocenění ve třídách veteránů. Stala se Veterán Šampionkou. Nyní si již užívá zaslouženého důchodu. Je také součástí smečky mé dcery Věrky.

 VÝSTAVY:

Enita začala velice slibně svojí výstavní kariéru, hned na její první výstavě získala BIS Puppy. V té době chodilo po výstavách hodně hezkých fen, přesto byla výrazná. A ačkoli nikdy něbehala v kruhu sama, vždy se, a to i ve větší konkurenci, umisťovala na pořadí. Pro její klidnou, vyrovnanou  a velice přátelskou povahu se věnovala canisterapii. Na výstavních molech zářila opět až jako veteránka a to nejen doma, ale i v zahraničí. 

Krajowa XXX Zielonogórską Wystawa Psów Rasowych
18.9.2011 Zielona Gora , Poland

 

Některé z nich:

 

Veteran Champion CZ

Best of Veteran CZ

Best of Vetran of Poland

BIS puppy

Country Winner

Regional Winner

3x Class Winner CZ & PL

2x CAC, 5x Res. CAC
 
Canisterapeutická zkouška