Vrh "D"

 
Ch. CONIE Z HRADU GRABŠTEJNA       x        ICh. YORK VOM HÜEGEL   
 
 
 

Pro velký úspěch a zájem minulého vrhu B jsme opakovali spojení Yorka a Kendy. Narodilo se 7 krásných štěnat, všichni bez ploten a bez modrého oka. Výsledek audiometrie 5 štěňat Baer +/+, 2 štěňata Baer +/-.

Bohužel čekající majitelé byli přetaženi do "lepších" a "zodpovědnějších" chs , takže všichni "D" šli do rodin jako rodinní mazlíčci.  Avšak nikdy jsem toho nelitovala, protože se měli skvěle. Po celou dobu jsme se s majiteli stýkali, posílali mi nespočet krásných fotek z jejich výletů, dovolených a z jejich štastného života. Měli se opravdu skvěle, přesně tak, jak tomá být. 

Uchovněni byli dva krásní psi, Dick Petrovický vítr byl Vítěz třídy mladých, a zúčastnil se Klubové výstavy Dalmatinů v Praze Chuchli s výsledkem Výborný 4. A Dasty  Petrovický vítr Výborný, Vítěz Třídy. Ani jeden z nich do chovu nezasáhl. 

Možná za zmínku stojí i to, že přetažení "čekající majitelé" s jejich velkými sliby a plány se nakonec ani nikde neukázali...

 

DICK PETROVICKÝ VÍTR

Vítěz Třídy Mladých, Výborný 4 na Klubové Výstavě Dalmatinů 1997

Chovný pes

CZ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DUNDEE PETROVICKÝ VÍTR

CZ